Akabane test program - zdravotní test download

Program K_Akabane slouží pro měření a ukládání časů při požehování meridiánů.

Pro jeho úspěšné spuštění musíte mít na svém počítači nainstalován Excel, některou z variant od roku 2002 do roku 2010. Pro kteroukoli verzi povolte (naštěstí JEN POPRVÉ a jednou pro vždy) makra! Jinak můj program po stažení nelze otevřít! U verzí podle roku výroby tohoto Excelu se liší postup, jak se makra povolují. LIŠÍ se tedy dle toho, kterou verzi Excelu máte nainstalovanou.

DŮLEŽITÉ: PŘED STAŽENÍM MÉHO PROGRAMU NEJPRVE POVOLTE MAKRA:

- Nejprve otevřte prázdný-čistý list Excelu. Excel do roku 2003 včetně poznáte tak, že má nahoře zpravidla jen úzkou lištu nabídek menu, zatímco Excel rok 2007 nebo 2010 má tuto lištu nabídek velmi širokou. Podle verze Excelu dále postupujte s povolením maker takto: - Pro verze od roku 2001 do roku 2003 KLIKNĚTE opět nahoře v menu: Nástroje/Možnosti/Zabezpečení/vpravo dole na Zabezpečení maker- a v dalším podokně nahoře na kartě ' Úroveň zabezpečení ' nastavte na Nízké. Pak dejte OK Pak v témže podokně na horní liště (na kartě) klikněte na ' Důvěryhodné zdroje' a zafajfkujte vlevo dole obě fajky 'Důvěřovat všem doplňkům a šablonám ' a pod tím ‚Důvěřovat všem přístupům v projektu v jazyce Visual Basic‘. 3/ Dejte v podokně OK. Nakonec celý Excel uložte nahoře ‚Soubor/Uložit“ a úplně Excel zavřete a následně otevřete. Až po tomto se projeví povolení a přístup pro můj program.

Pro verzi rok 2007 (má širokou horní lištu) : Klikněte vlevo nahoře na znak Micorsoft, dole uprostřed nového okna-klik Možnosti aplikace Excel, vlevo Cetrum zabezpečení-vpravo na nastavení centra zabezpečení, vlevo Nastavení maker, nahoře zatečkujte“Povolit všechna makra“ a fajku „Důvěřovat přístupu k objektovému modelu projektu VBA“ Dejte OK. Nakonec celý Excel uložte vlevo nahoře na kulatou ikonku a v nové podnabídce klikněte na "Uložit jako" a úplně Excel zavřete a následně otevřete. Až po tomto se projeví povolení a přístup pro můj program. Pro nejstarší verzi z roku 2000 se ihned po prvním spuštění objeví nahoře nabídka "Povolit makra"-povolte je. STAHUJTE úplně DOLE kliknutím na jméno programu: Aka8_6_Zdroj.exe, (4.44MB) Je to trial verze na 10 dní, která je jinak plně funční. Po 10ti dnech program nejde spustit, ale ukáže se okno s popisem, jak můžete získat autorizaci. Tuto si můžete u mne objednat emailem na keft@seznam.cz . Cenu Vám sdělím obratem. Po Skype Vás povedu k prvímu seznámení s programem.

S tímto programem se stává diagnostika zdravotních problémů jednodušší. Akabane test je třeba opakovat vícekrát, aby případný nález byl průkaznější. Program je víceúčelový, slouží také k evidenci osob, zboží, pacientů atd. Postupně jsem jej programoval v Excelu a pod Excelem téměř rok a postupně (už 7 let) jej vylepšuji.

Program tedy můžete použít pro vedení čehokoli, nebo pro měření a ukládání 24 nezávislých časů (zaokrouhlí na celé sekundy-při požadavku na přesnější časy mohu modifikovat) Tyto časy můžete spolu s dalšími libovolnými údaji (19 údajů do 19ti buněk a v určených buňkách může být několik stran textů) přiřadit konkrétní osobě a pak vše uložit do některého řádku 20 až 4000.

Pro komfortní editaci dlouhých textů před uložením do buněk je v programu vestavěn EDITAČNÍ formulář. Místa přikládání Pálítka jsou nově zobrazovány za běhu prg K_Akabane, takže máte průběžný přehled, kam přístroj přiložit. V programu jsou také 24-hodinové ORGÁNOVÉ HODINY a také ORGÁNOVÉ HODINY podle MĚSÍČNÍCH FÁZÍ. Podle pozice měsíce tomu odpovídají maxima činnosti orgánů těla a to umožňuje daný orgán nejlépe léčit.

METODA DIAGNOSTIKY:

Tato metoda vychází z několik tisíciletí starých čínských tradic-akupunktura, manupresura, moxování. Stručně řečeno-na přesně určená místa prstů nohou a rukou postupně vlevo a vpravo přikládáte horký hrot a program zapisuje jednotlivé časy do tabulky a současně vyhotovuje graf. Jakmile pacienta začne hrot pálit na tom kterém bodě (viz odkaz) , léčitel zastaví příslušný čas měření. Tento způsob diagnostiky nemocí prošel velkými testy na dobrovolnících-především v Japonsku a Rusku a při vícenásobném opakování měření s odstupem několika dní je poměrně spolehlivý. Používá se v součinnosti s léčbou pomocí akupunktury nebo metody Su-jok. Někteří si možná položíte otázku: Co to tady píše za nesmysly? Když mám problém, jdu k doktorovi. Odpovím takto: Vždy a u všeho se najdou tábory Proti, Pro, Nevím. Jsou případy, kdy lékař nezjistí nic, ale Vy se cítíte velice unaveni nebo nemocni. Dovolím si tvrdit-že touhle metodou se dá odhalit i nemoc ještě s větším předstihem (až rok dopředu) -dokud se ještě neprojevuje na fyzickém těle. Můžeme tedy Akabaneho test používat jako prevenci, než nastane vážný problém. Tento test také harmonizuje už i při diagnostice disharmonické dráhy, takže částečně léčí. Testem se dá zjišťovat i akutní průběh, jak se dál a máte test neustále k dispozici s možností preventivně srovnat problém, který nemusí ještě být lékařem na přístrojích viditelný. Kouzlem této metody je, že jste vedeni programem který bod prohřívat, zjišťujete na které dráze máte problém a současně upravujete disharmonii v dané dráze. Závěrem k těmto prastarým metodám léčby chci dodat, že považuji za správné používat kombinaci alternativní i novodobé medicíny. Například když si zlomíte nohu, tak až po sejmutí sádry použijte alternatívní léčbu harmonizací drah a rehabilitaci. Zkrátka léčitel a lékař by měli spolupracovat tak, jak je to v některých afrických nemocnicích nebo třeba v Anglii, Číně. Zde je volně ke stažení trial verze. Je plně funkční, jen záměrně nesprávně ukládá některé časy a je časově omezená, což stačí na odzkoušení. Nefunguje ale někdy na starých Windows 98, pokud máte příliš starý počítač nebo Windows 95. Je tedy určena pro Windows XP, Vista a Excel od roku 2001 do roku 2007. V Excelu 2007 funguje v režimu kompatibility, protože tento Excel od Microsoftu doznal velkých změn.

Aka8_6_Zdroj.exe  4.66MB
I když má program koncovku exe, nenechte se zmást, pracuje v Excelu. Proto k jeho činnosti musíte mít nainstalován Excel a POVOLENA MAKRA. Po stažení klikněte na ten soubor s koncovkou Exe a potvrďte Spusit. Po naběhnutí programu si prostudjte nápovědy. Stručná a také podrobná nápověda je DOLE na Excelovské liště LISTŮ. Pro stručnou vyberte list "Postup měření" Pak se vraťte do listu "Evidence" U každého tlačítka je také nápověda, co toto tlačítko provede, když na něj kliknete. Nápovědu zobrazte tím, že se přiblížíte myší k malému červenému trojúhelníčku uvnitř té které buňky.
Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one