Fenomenální EFT metoda

   Je to jedna z nejlepších metod na nejrůznější potíže, především psychické. Ale protože se od psyché odvíjí vše-tedy i nemoci, není nad EFT! Její jednoduchost a účinnost mne fascinuje, je to velký dar od  pána jménem Gary H. Craig. Pokud máte deprese, hluboký smutek, dělejte tuto metodu často,  třeba i pětkrát dokola co dvě hodiny. (celkem tedy 10 min)  Jedno kolo zabere cca 2 min a naprosto nenáročné-nepotřebujete žádné zkušenosti s touto metodou-ničeho se neobávejte. Prostě jen vytrvale stále dokola opakujte formulku např: "Ačkoli mám velký smutek po rozchodu s... hluboce si věřím a uznávám se" U toho klepejte na místa -viz dole-stáhněte si přílohu. Dokonce formulka ani nemusí mít přesné znění, můžete si ji upravit. Jen v ní nesmíte používat budoucí čas (už teď děj probíhá) a slova ne... Jiný příklad formulky: "Ačkoli se bojím po havárii sednout za volant... hluboce se věřím a uznávám se".  A místa, kde máte poklepávat pochopíte za pár minut. Skvělý je na to můj program "Harmonizujte se.exe", pokud máte ve svém počítači nainstalován Excel. Program Vás povede, kde přesně na svém těle a jak dlouho máte na tom kterém místě poklepávat. Program přímo zobrazuje na obrázku aktuální místo. Program si můžete vyzkoušet zdarma na 10 dní. Podmínkou je, že musíte mít naistalován Excel a povolit poprvé makra v něm. Podrobné pokyny k jeho spuštění najdete - klikněte v lovém sloupci na: Jak se zbavit stresu - program

   Již před léty jsme dělali na sobě pokusy s tzv. PP = pozitivními prohlášeními. Znal jsem ženu, který měla  nádor v hlavě, na který se statisticky umírá do tří let. V té době jsem četl knihy od Depaka  Chopry "Léčení těla a mysli" a krásné knihy od Shakti "Život ve svělte" a "Tvůrčí představivost". Pod vĺivem těchto knih jsem pacientce doporučil PP a aby si je psala velkými červenými a hůlkovými písmeny-jako dítě, když dostane trest a musí opisovat.

U pacientky nastal příznivý obrat k lepšímu a za několik měsíců poznala skvělý systém Su-Jok. Za půl roku jí nádor zmizel, ale občas se objevuje, ovšem už jen malý a není nebezpečný jak sám pacient říká-"mám jej pod kontrolou".

V té době jsem ještě nic nevěděl o EFT metodě, kterou jsem si vyzkoušel spolu s PP. Zvláště skvělá je, když nemůžete spát.  Jak píši, dají se jí řešit téměř všechny potíže po psychické stránce, dokonce i závislosti na lécích. Stačí nahlas říkat PP formulku a klepat na meridány. Je jasné, že když jste závislí několik let, klepání po dobu 2 dnů Vám stačit nebude. V tom případě klepejte vždy před tím, než přijde na Vás projev (touha) po té závislosti, které se potřebujete zbavit.  Odkaz na videa s EFT (je jich tam spousta):http://www.youtube.com/watch?v=X4EDgTc0AyQ

Opakuji, je to úžasná A ČASOVĚ NENÁROČNÁ metoda, stačí jí opakovat několik minut, v těžkých případech vícekrát denně stále dokola.  A NEPOTŘEBUJETE JÍT ANI NA KURZ, stačí použít můj program "Harmonizujte se .exe", který Vás povede!

 

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one