JAK NA CHŘIPKU

Chřipka-prevence, léčba Su-Jok:

1) zbytečně nenavštěvovat místa s velkou kumulací osob (hlavně v uzavřených prostorách, jako jsou zdravotnická zařízení, tramvaje, busy, vlaky)

2) dostatek spánku (tak 7hodin denně)

3) fyzicky ani psychicky se nepřetěžovat

4) pokud nejsou zdravotní omezení (onemocnění srdce nebo ledvin), pít denně alespoň 2,5 litrů tekutin

5) Prohřívat základní energetické body (viz mé stránky) Na projekci ledvin na ruce na noc lepit fazole. Posílení ledvin i nadledvinek.

Preventivně a taky při chřipce je potřeba lepit červené semínko na projekci brzlíku (odpovídá za imunitu) na dlani a taky lepit 13 základních bodů. Lepením 13 bodů nezvýšíme horečku, ale posílíme celé tělo.

Pokud chřipka už začíná, je dobré zatlumit dráhu žlučníku K a zároveň tonizovat dráhu tlustého střeva B, což je nejúčinnější lineárním magnetem. To mám vyzkoušené i na sobě, že do hodiny je po chřipce, když je tedy v začátku, ale je naprosto nezbytné ji léčit ihned v začátku! Jak se chřipka rozjede, je jako rozjetý vlak a pak je těžké jej zastavit.

Když už je rozběhlá chřipka nebo nachlazení-záleží, jaký to má průběh, jestli i rýma nebo kašel a zda suchý a nebo bolest v krku a taky jestli je teplota.

Pokud je teplota do 38 st. tak přidávat na dráze F (tenké střevo) a ubírat na dráze G (močový měchýř)

Směry proudění energií najdete níže na obrázku "Byol meridián" v jejich dolní části jsou černé šipečky. Máme-li energie tlunit, lineární magnetek orinetujeme položením na ten který prst (dle obrázku) žlutým koncem proti šipce, tedy proti vyznačenému směru proudění energie. Magnetek se dává na zkoušku jen na 15 minut. Magnetek položte na střední článek prstu a to přesně na ten bok nebo střed prstu, tedy na čáru, kudy probíhá namalovaná dráha na obrázku. Pokud se potíže ještě zhoší, je třeba jej otočit o 180 stupňů.

Když je horečka nad 38 st déle nž dva dny a nebo je-li nebezpečně vysoká, tak tlumit meridián tenkého střeva - alespoň začernění po celé jeho délce lihovým fixem. Rovněž začerněte všechny konečky prstů (energie chladu)

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one