Jak řešit odkladný problém

Tento postup použijte při řešení takového problémů, který snese několik dnů až týdnů odklad. ALE PŘITOM JE TO PROBLÉM, SE KTERÝM SI PŘI PLNÉM VĚDOMÍ NEVÍME RADY, jsme bezradní. Řešení nám tedy dlouho uniká a je pro nás důležité znát odpověď. Na vše existuje odpověď, ale ta je bohužel často ukrytá hluboko v našem podvědomí. Ano, podvědomí je bezedná studnice poznání!

Tato technika tedy pracuje s podvědomím a umí později do vašeho vědomí přepsat (vytáhnout z podvědomí do vědomí) postupy řešení. Většinou za několik dní až týdnů se vzbudíte a dostanete vnuknutí formou obrazů nebo slov, jak daný problém řešit.

Naučte se, jak nahradit neužitečné myšlenkové obavy tím, co chceme vyřešit. Jde tu o to, že u neuspořádaných myšlenkých obav máme chaos a ty nám zabraňují na pozadí strachu se soustředit nebo spát. Touto technikou řešte pouze jeden konkrétní problém, který vás déle trápí a tím koncetrujte mysl.

Jak to pracuje? Přirovnal bych to k trvalému magnetu. Ten má elektronové páry uspořádány jedním směrem, a proto získá nebývalou sílu, která se ve běžné hmotě tak silně navenek neprojevuje.

A podobně je to s naší myslí-uspořádejte ji a PŘEJTE si před usnutím. Obavy ve Vaší hlavě nahraďte tak, že si vytvořte přání ve větě, které potřebujete řešit. Tuto větu pak před usnutím 40x opakujte po několik večerů. Větu si předem důkladně promyslete a formulujte jí tak, aby byla NAPROSTO JEDNOZNAČNÁ. Musíte naprosto vyloučit budoucí čas a dvouvýznamnost jejího výkladu! Já si takovou větu chystám i několik hodin. Nejprve si jí napíši na papír a krátce promyslím. Pak jí na několik hodin odložím a znovu přečtu. Pokud jí formulujete špatně, vaše podvědomí jí interpretuje nesprávně a nedostanete správné řešení.

Před usnutím si vemte například růženec a po každém vyslovení šeptem posuňte o jednu kuličku tak, aby jste to vyslovili nejméně 40x. Větu vytvořte tak, jakoby děj (přání) už probíhalo-toto je velmi důležité! V žádném případě tedy nepoužijte budoucí čas. Příklad správně formulované věty, kterou budu 40 x před usnutím opakovat:

"Úspěšně řeším vztahy s mou nadřízenou, hluboce si věřím a příjmám se." Tuto větu bych tedy použil, kdybych měl dlouhodobé problémy se šéfovou.

Jiný příklad:

"Nacházím poctivou cestu a mám stále více peněz, hluboce si věřím a příjmám se". Závěrem podotýkám, že není dobré řešit paralelně více problémů současně, na to je lepší použít praktickou intuici, kterou výborně učí Laura Day ve stejnojmenné knize.

Varování:

někdy se Vám při práci s podvědomím vyjeví pravda, kterou vědomně odmítáte přijmout, ale přitom-pokud to učiníte,tak v budoucnu Vám to ušetří mnoho trápení! Podvědomí Vám naservíuje vždy tu nejlepší radu, tu absolutně nejlepší, která by Vám ušetřila trápení. Příklad: podvědomí Vám poradí rozchod se současným partnerem. Ten se později projeví jako gambler...

Další problém touto technikou řešte po vyřešení předešlého, což někdy trvá i týdny, s tím je třeba počítat.

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one