Léčba na projekcích a meridiánech

    Každá nemocná část těla vysílá tento problém na své projekce. Těchto míst (projekcí) je mnoho, proto vznikly obory-jako je například Akupunktura, Akupresura, Su Jok. Posledně jmenovanou objevil Korejský profesor Park Jae Woo ( Su=ruka, Jok= noha) a uspořádal jí v geniální systém, který umožňuje, že kdokoli si může  snadno pomoci od nejrůznějších zdravotních potíží, pokud nejsou chronické. Pokud jsou, tak se léčí na více stupních ale tam léčba trvá většinou déle a někdy je nutné jí kombinovat s klasickou léčbou.  Profesor Park tak dal nádherný dar všem lidem, mohou si sami pomoci bez medikamentů, které mají často nejrůznější vedlejší účinky.

Parkovo učení má několik stupňů, ten první zvládne každý bez hlubšího studia.  Hodí se pro snížení nebo odstranění bolestí, to podle toho, jak moc je daná část těla postižená. Zní to neuvěřitelně, ale pouhý  tlak na určitý bod projekce po dobu 30 s  až 2 minut  - se za několik minut až hodin projeví tak, že  se zmenší, nebo úplně zmizí bolest v jiné částii těla. Pokud pak budete konat správně, začnete provozovat vhodné cviky atd. a nebudete jen věřit, že se vám bolest už nevrátí bez prevencí.

Příklad:

Potřebujete zbavit bolesti křížů bez prášků a nebo jí zmírnit na snesitelnou úroveň tak, aby jste vydrželi s návštěvou lékaře do pondělka a nebo nejlépe nemuseli lékaře navštívit vůbec.  V nejhorším případě zákrok SuJok na projekci nepomůže (to se mi u bolesti páteře ještě nestalo-minimálně úleva byla  vždy) v  lepším případě  se zmenší bolest a v nejlepším se úplně obejdete bez doktora.

Řešení:

najdete si nejbolestivější bod na projekci páteře, která se nachází  v minisystému cca 4mm pod nehtem prostředníku pravé ruky.

Nejprve si vyhledejte tento bod silným tlakem hlavičky zápalky jejím postupným posouváním od hrany nehtu směrem dolů středem po hřbetu prvního článku prstu. Všude tlačte stejně silně. Tento bod se projeví tak, že dotyčná osoba sebou škubne, protože bod bolí výrazně více, než okolí. Po nalezení bodu  na tento bod tlačte středně silným tlakem hlavičky zápalky  po dobu 10s, pak 10 s uvolnit a takto opakovat cca 2 min. To Vám vyvolá silnou bolest na prstu ale záhy zjistíte, že bolest na postiženém místě už je snesitelnější. Někdy stačí počkat do rána a bolest zcela odezní.

Ta bolest na  prstě na přesném místě projekce  je tak silná, že málokdo jí vydrží déle než 40s ale i to často stačí k úlevě od bolesti jiné části těla. Tento postup jsem  vícekrát s úspěchem aplikoval na více pacientech. Samozřejmě vyhřezlou plotýnku nevyléčí, ale vždy přinese úlevu a v lehčích případech úplně zbaví (někdy ihned, jindy do hodin nebo do rána)  bolesti.

Živá semena připravená pro klíčení mají v sobě ukrytou léčivou sílu. To zjistil už prof Park. Proto se pak ještě nalepí na toto místo semínko červené barvy (například červené fazolky Azuki ) a nechá se působit několik hodin. Pokud bolest pokračuje ale je menší, můžeme postup po hodině opakovat. Pak už se netlačí zápalkou ale na přilepená semínka. Semena se mění cca co 3 až 6h podle stupně bolesti. Čím je bolest větší, tak tím častěji. Takto se dá léčit celá řada potíží včetně nachlazení, rýmy, kašle, zácpy, bolesti uší atd. Jen se mění místa působení na projekce a barva semen, což už vyžaduje  studium knihy od prof Parka.

Na vyšších úrovních se hledá více bodů podobností a působí se na ně. Jetě na vyšších úrovních (při chronických nebo těžkých nemocech) se působí na meridány, ale tato léčba už vyžaduje hlubší znalosti.

Jak na projekcích, tak i na meridiánech  se k léčbě používají  semínka, jehličky, moxy, magnety atd.

Účelem tohoto článku není dávat úplný návod, jen ukázat na snadnost samopomoci  v první úrovni hlavně v těch případech, kdy lékař je daleko. Několikrát se mi stalo, že jsem měl středně silné bolesti zubů zrovna o víkendu. Tlačil jsem na příslušné projekce dvoubodově a v pondělí už nebylo nutné zubaře navštívit. Zub byl opraven až v termínu pozdější objednávky.

 Vím, zní to neuvěřitelně, ale přečtěte si knihy profesora Parka a zkušenosti lidí s touto metodou a přesvěčte se sami.

 

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one