Orgonity léčí, objednat

Léčba orgonity

Nabízím orgonity, každý kus vyrábím individuálně, nejedná se tedy o sériovou výrobu. Důvod je prostý- má li orgonit skutečně léčit, používám ruční práci a kvalitní přírodní materiály:

-     odlévací bio hmotu Ceramofix cihlové barvy, která se vytvrzuje vodou a podle přání jí natírám např na tmavě žlutou. Tato hmota je zaručeně zdraví neškodná, velmi kvalitní a tím asi dvojnásobně dražší než hmota, kterou používají jiní výrobci. Je určena i pro děti na odlévání hraček.  (Viz foto pod tímto článkem)

-         čistý křišťálový krystal o výšce cca 20mm. Tento krystal nejprve očistím pobytem v čisté vodě a následně na něj nechám svítit slunce. Těsně před zalitím hmotou do něj vložím mentální afirmaci pro harmonizace místnosti budoucího majitele. Právě tento bod bývá u "seriových" výrobců opomíjen, protože jim jde jen o výdělek. Vím, že serivě vyráběný orgonit bez afirmace nemůže mít tak dobrý léčivý účinek.  Na přání si může budoucí majitel na dálku vložit afirmaci vlastní po prozvonění mobilem.

Cena orgonitu je 250.- plus poštovné a můžete si jej objednat na keft@seznam.cz  Podle mých zkušeností je vhodnější si objednat 4 stejné orgonity a umístit každý z nich do jednoho rohu místnosti - především do té, ve které spíme. Sžití s orgonity trvá 2 až 3 dny. Tato pozitivní změna může být velmi překvapivá.

Co orgonit dokáže?


- Neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky i vysílačů.
- Čistí vodu (energetickou strukturu). 
- Čistí atmosféru od chemtrails, smogu, kyselých dešťů, jedovatého spadu všeho druhu.
- Neutralizuje negativní působení geopatogenních a jiných patogenně působících zón a polí včetně psychosomatických. Význam při uzdravení atmosféry mají také vodní plochy s ponořeným orgonitem, stromy. Orgonit léčí a uzdravuje nejen lidi. 
-Transformuje destruktivní energie, čistí, vitalizuje a nabíjí tělo, domy, okolí živou energií.
Orgonit působí i na rostliny, které rostou rychleji a do větších výšek, rozměrů, plodnosti a zdraví a to je pěkný důkaz pro lidi, kteří nejsou citlivější na tyto energie. Také se mnohem kvalitněji vyspí protože tělo v blízkosti orgonitu již není zatíženo na buněčné úrovni disharmonickými vlivy.
Díky orgonitu se rostliny mnohem lépe brání proti napadení hmyzem, plísněmi, viry.
Orgonit všeobecně zlepšuje a uklidňuje i "atmosféru" doma a v sociálních prostorách všeho druhu.
Projevuje se změna v náladách lidí, nastává větší uvolnění a radostnější nálada, harmonizace, zklidnění emocí a stresů, ukotvení a uzemnění podobně jako při relaxaci nebo meditacích, zejména při použití palmového vosku jako organika odlitku orgonitu.

V přírodě existují energetické víry vystupující ze země, akupunkturní body Země.
Tyto víry jsou přirozenou součástí krajiny.
Mnoho jich je oslabených nebo ucpaných, nebo byly lidskou činností změněny tak, že mají pro okolní krajinu negativní vliv, když jej přebírají z okolí a jsou destruktivní.
Při vložení orgonitu na toto škodlivé vířící pole, které bývá široké desítky centimetrů, se vír začne zpomalovat a točit opět správným směrem, jeho charakteristika se harmonizuje do kladné podoby.

Podobně orgonit dokáže zrušit negativní energetické víry, které vznikly z extrémně negativních myšlenek nebo emocí lidí. Místa tragédií, vražd, válečných bojišť, hřbitovy, popraviště.
Citliví lidé tato místa velmi dobře vnímají a dokáží je poznat, i když nemusí vědět, co se tam vlastně stalo. A následně kladné změny s užitím orgonitu.

Orgonit posiluje vrozené psychické schopnosti. Dostává je na povrch a do vědomí.

Odpuzuje a zbavuje sil a motivace všechny negativní (predátorské) formy života, hmotné i nehmotné. Stejně jako pozitivní bytost nemůže žít v negativní energii, také negativní bytost (nižší astrálové atd) nemůže pobývat v pozitivní, je to pro ně krajně nepříjemné, zvlášť když je to nutí do duchovního probuzení, spojuje je to s jejich emocemi a svědomím a otevírá jejich srdce. Prostory ošetřené zdravým polem orgonitu, začnou postupně zvedat vibrační hodnotu podle Bovisovy stupnice. Podle rčení "vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá", přestanou být místa ošetřena kvalitními orgonity příjemna negativním bytostem, které vibrují podstatně níže. Orgonit má tendenci vše živé pozvedat, čistit a transformovat ve smyslu vzestupu, duchovního probuzení...

Některé negativní víry fungují jako vstupní brány špatných bytostí do našeho světa. Vír je průtok energie mezi dvěma systémy (realitami) o rozdílné hustotě, frekvenci nebo energetickém "tlaku". Proudící energie dostane spin a tato rotace je zachována díky konstantnímu průtoku. Orgonit zastaví negativní rotaci a tím průchod zavře.
I k tomuto účelu je úspěšně používán a je během půl hodiny schopen uzavřít stovky let funkční portál. Také velmi dobře likviduje psychosomatické zóny.

Geopatogenní zóny a negativní zemská pole orgonit harmonizuje, neutralizuje a tím neguje jejich nežádoucí působení na člověka. 
Začínají se hromadit zajímavé kladné zkušenosti. Záporné být nemohou, protože principielně přírodní materiál rozhýbává proudění energií, čistí a rozptyluje ty stojaté a strnulé a mrtvé a výsledkem je oživení a uzdravení prostor a všeho, co se nachází okolo včetně lidí... Někomu přijde negativní při detoxikaci probíhající očista a stavy těla, když se zbavuje starých negativních nánosů. Byly ukryty a nyní musí na povrch, musí reagovat "kdo z koho". Působení orgonitu lze vzdáleně tomu přirovnat, na úrovni čištění energií. Proto, umístí - li si někdo nadšeně větší orgonit na noční stolek hned první noc, možná se bude divit, že neusne. Tělo dostane takovou dávku energie, že ji nebude potřebovat nabírat při spánku. To je ale dočasný jev, než se navýší energetický potenciál v těle a orgonit lze zatím umístit dále - třeba pod postele, nebo až do rohu místnosti. Za dvě tři noci lze běžně orgonit "unést" i na nočním stolku a spánek je podstatně hlubší a kvalitnější, osobně to zažívám denně, obklopen mnoha orgonity. Pravidelně ulehnu a ani nevím kdy okamžitě usnu. Na nějaké bilancování prožitého dne se ležmo nikdy nedostanu :)

Pokud chcete zbavit sebe a prostory negativního působení patogenních zón a elektrosmogu, posílit své zdraví, vitalitu i spánek, vyzkoušejte třeba naše orgonity, je to rozhodně účinné a dostupné řešení. 

 

Dejme dovnitř křišťál

Další důležitý hráč v tomto procesu je krystal křišťálu, umístěný při výrobě (odlévání) uprostřed tělesa orgonitu. Křišťál zvyšuje transformační schopnost orgonitu minimálně dvakrát. Na to přišli před pár desítkami let až manželé Croftovi.
Orgonit, v němž je zalitý křišťál, vykazuje dvojnásobnou i podstatně větší účinnost. Dalších variant k experimentům je nepřeberně.
Velmi univerzální křišťál má sám o sobě dobré léčící, čistící a harmonizační schopnosti, ale musí se pravidelně energeticky čistit. V orgonitu použitý a zalitý se však stává v podstatě SAMOČISTÍCÍM. Navíc orgonit - odlitá směs - do sebe nijak nenatahuje "negativní" energie, protože takové v podstatě nejsou a neexistují. Orgonit pouze harmonizuje negativně působící pole ve svém okolí a neutralizuje je, srovnává rozdílné vlnové délky, jednoduše a netechnicky řečeno. Tím se nijak neznečišťuje a nemusí se čistit ani nabíjet na rozdíl od kamenů používaných pro čištění a léčitelství.

Článek o popisu vlastností orgonitů je převzat ze stránekKamila Pokorného na http://zony.vbrne.info/kontakt.html


DSCF3254.JPG
Cihlový orgonit. Vpravo je ukázka použitého krystalu
Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one