Autoři těchto stránek mají mezinárodní certifikát Su-Jok a pomáhají  bezplatně. Na požádání pošleme jeho kopii v příloze emailu. Tato metoda je v mnoha zemích velmi rozšířená, především v Rusku, kde pomáhá tisícům lidí. Mnoho chudých lidí prostě nemá peníze na drahé léky, proto profesor Park dal lidstvu úžasný dar!

Nejlepší zkušenosti máme především při léčbě bolestí zad a končetin. Ale třeba i při léčbě obyčejné rýmy. Léčba probíhá metodou Su-Jok tlakem, moxováním a dalším působením na body podobnosti-viz obrázky končetin. Tuto léčbu zvládnete ma základě rad ve většině případů sami v pohodlí domova a zdarma. U chronických problémů dojde alespoň k úlevě a to bez použití medikamentů, v určitých případech i k výraznému zlepšení. Výhodou je, že můžete kombinovat klasickou léčbu doporučenou vašim lékařem, brát předepsané léky a současně si pomáhat metodou Su-Jok.

Je omylem se domnívat, že bez léků nelze pomoci. Naše zkušenosti naopak ukazují, že  léky mají vždy vedlejší účinky a proto doporučujeme se s metodou Su-Jok seznámit. Hodně lidí si také myslí, že když je něco zdarma, tak to nemůže fungovat. Na to reagujeme,  že moudrost staré Číny je potvrzena 5000let zkušeností.   Veškeré výdaje při pužití metody Su-Jok  tak budete mít jen za moxy, lepící pásky, semínka rostlin. Nechronické  nemoci se dají v mnoha případech léčit rychleji (než při ortodoxní léčbě) a někdy i úplně (menší úrazy po sportu bez zlomenin), pokud nejsou na pozadí hlubší příčiny.

Vlastní příklad z praxe:

měl jsem 5 let bolesti zad vpravo od křížové oblasti, která vystřelovala do pravé nohy a také opačným směrem. Obvodní lékař nejprve stanovil diagnózu pásového oparu, později skoliózu, ale nikdy mi trvale nepomohl.  Každá návštěva mne stála několik set včetně léků. Bolesti se stále vracely, někdy trvaly celý měsíc. Pak jsem absolovoval kurz Su-Jok a poznatky z kurzů  využil. Od té doby se bolest objevuje jen občas a v podstatně menším rozsahu. Ihned opět působím na body podobnosti a bolest rychle zmizí. Příklad 2: paní Magdu bolel 5 let ramenní kloub až po předloktí. Tlakem zápalky na bod podobnosti mi už 3 roky při občasném setkání děkujie, že jsem jí bolesti zbavil. Ne ve všech případech je léčba tak jednoduchá, ale ve většině případů se bolest zmírní.

 Pokud Vám vznikají dlouhodobé otoky končetin, jsou příčinou  často ledviny a léčba začíná  detoxikací těla. Napište nám na  email  Keft@seznam.cz

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one