Rozbor příčin nemocí

HLAVNÍ PŘÍČINY NEMOCÍ

Z níže uvedeného seznamu "Příčiny"  najděte jednu nebo několik příčin, aby jste věděli, co máte řešit. Protože některé příčiny se obtížně hledají (jsou zasunuty v podvědomí), hledejte ve stavu klidu. Pravidelně před usnutím si položte otázku. Za několik dní (někdy brzy) najdete většinou po probuzení odpověď v podobě mentálních obrazů. První, co vás napadne je ta odpověď. Je pravděpodobné, že po dalších ránech se Vaše vize budou dále upřesňovat. V Esoterice platí zlaté pravidlo, kterému bohužel ještě mnoho lidí nevěří a netuší, jak si tím škodí: dokud nezměníte sebe, nezmění se svět ani okolo Vás a budou Vám neustále předkládány takové životní situace, které Vám mají otevřít oči. A často to bývají velmi bolestné situace. Rovněž jen, když změníte sebe se Vám může TRVALE zlepšit zdraví. V opačném případě vždy jen dočasně.

  1. Rozhozená psychika =  život v disharmonii. Je královnou příčin všech nemocí.

    Tomu zpravidla předchází těžký (dnes zdánlivě zapomenutý) stresující zážitek v dětstvíšpatná výchova rodiči nebo genetické (karmické) příčiny.

    Rozhozená psychika je vlastně primárním spouštěčem níže rozebraných možností. Je jisté, že pokud si opravíte psychiku, sekundární projevy se budou postupně mírnit a budete vědět svou intuicí, jak na ně a čeho se máte vyvarovat.

Sekundární projevy:  Parazité v těle a  nedostatek minerálů. Lékaři to zpravidla neodhalí, protože spoléhají jen na výsledky laboratoře! V zájmu ušetření za rozbory se tyto nedělají úplné, zvláště ne na přítomnost parazitů a plísní. I když jíte doplňky, neznamená to, že tělo je schopno je dostatečně vstřebat. http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/ing-hana-blahova) Další sekundární příčiny: nevyzrálí rodiče, nevhodný partner, působení cizích entit, strach, slabá sebedůvěra,  nedostatek pohybu, mělké dýchání, bydlení nebo spánek na nevhodném místě, nevhodné matrace, geopatogenní zóny,  toxické výpary, plísně, roztoči, radon, vliv hluku, škodlivá pole a záření, patogeny, sledování nevhodných pořadů v TV, hraní bestiálních her na počítači (hlavně nezletilí), nevhodní kamarádi, sousedé, dlouhodobě nevhodná jídla, nevhodné léky, příliš alkoholu, kouření, drogy, pití nedostatečného množství vody,nedostatek pohybu, nesoulad v  zaměstnání.

Důsledky: Spěch, stres, nerozkousaná (hltaná) strava, překyselené tělo, hádky, vnitřní napětí, posilování špatných návyků, nehody, úrazy, různé závislosti, nemoci.

Řešení: Denně pracujte na své psychice, technik na těchto stránkách je popsáno několik a také použijte program "Harmonizujte se", velmi Vám posílí sebedůvěru.  Tím také posílíte svou imunitu a až potom urychlete léčbu  odstraněním parazitů, vyhledejte Ing.Hana Bláhovou. Při posilování psychiky se Vám otevře intuice a ta Vám dále nepoví-např:  změnit místo spánku, bydliště, uklízet a umístit věci dle feng shuei, žít  podle zásady: konej jiným tak, jak by sis přál, aby bylo konáno tobě, časté procházky, přiměřený sport, relaxace, meditace = poznání pravého vnitřního já a svého energetického těla.   Důležitá je  pravidelnost! Pro odstranění karmických příčin  poprosit s pokorou o pomoc vyšší  bytosti (těm, kterým věříte) o odpuštění po celé línii času. Pokud stres i tak trvá, postupujte viz výše... pravidelně před usnutím si položte otázku. 

 

Nevhodná strava a její nevhodné kombinace, pití nedostatečného množství vody, nekvalitní voda, nápoje.

Nastalo katastrofální  zhoršení kvality jídel - chemicky upravované produkty a ovoce, dnešní zemědělské produkty oproti dřívějším časům postrádají základní minerály a vitamíny, protože půda je už léta vyčerpána a dnešní hnojiva je neobsahují! 

Rady moudrých píší, že vše má být v harmonii. My však tělu dlouhodobě a ve spěchu dodáváme disharmonii v podobě konzumace nekvalitních jídel, která přináší jejich sériová velkovýroba.  Vzpomenu například drůbeží farmy, (srovnejte  barvu kupovaných vajec a těch domácích), výrobu umělých tuků a konzumaci jídel s přepálenými tuky, konzumaci velkého množství masa,  pití nevhodných nápojů atd.

Důsledky:

Častá únava, exémy, rakoviny- což je zpětně projeví na psychice.

Řešení:

Vyčistit střeva Shankaprakshalánou, detox těla a jeho odkyselení podle knihy Kurta Teperweina. Doživotní změna stravy. Odhalte jídla, která Vám nesedí. Já jsem měl trávicí potíže, dokud jsem trvale nevysadil jogurty.  Dále se držte těchto pravidel:

 Vždy vyčlenit čas jen pro jídlo a soustředit se pouze na rozkousání (až 30 x každé sousto), strava ve správnou dobu, nezapíjet jídlo, denně 5 barev na talíři v souladu s Jin a Jang, omezit červené maso a výrobky z něj, rovněž omezit mléčné výrobky a více jíst ryby, zákaz přepálených tuků, dostatek kvalitní vody.

Nedostatek, příliš pohybu, nebo nevhodný pohyb

Důsledky:

Únava, přechodné nebo trvalé bolesti částí těla, vnitřní napětí - což je zpětně projeví na psychice.

Řešení:

Pohyb musí být přiměřený vašemu věku a stavu těla. Nejvhodnější jsou procházky lesem

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one