Zdravotní recepty

Na těchto stránkách jsem umístil za mnoho let zdravotní recepty, které jsem si ve většině případů ověřil i na sobě a blízkých. Proč tyto zkušenosti zde zveřejňuji? Je řada případů, kdy Vám lékaři neumí pomoci trvale a po čase se nemoc vrací ve stejné nebo jiné formě. Jednoduchost metody Su-Jok korejského profesora Parka mne fascinuje už řadu let a v mnoho případech jsem se přesvědčil, jak snadné je pomoci sám sobě bez medikamentů pouhým působením na body rukou a nohou. Odkazy na ně najdete kliknutím v levém sloupci a také na obrázcích pod tímto textem. Konkrétní řešení té které nemoci je umístěno mnohem níže- v dolní polovině levého sloupce -TÉMATA. 

 Tyto rady nevylučují souběžnou léčbu s doporučeními vašeho lékaře. Omlouvám se za reklamu, kterou tu musím trpět. Pomáhám bezplatně a proto ani nechci platit za tyto stránky. Recepty jsou určeny především nízkopříjmovým lidem, kteří si dlouhodobě nemohou dovolit utrácet za drahé léky. Recepty jsou alternativní, jako je metoda Su-Jok, EFT, bylinky, koloidní stříbro, MMS, autosugesce, speciální cviky prstů, jejich masáže a působení na určité body tak, aby se obnovily toky energií v těle.

Jak známo, nemoci se projevuji v místech, kde volně neprotéká energie. Každá nemocná část těla vysílá tento problém na jiná místa těla - body podobnosti. Těchto míst je mnoho, například uši, ruce, chodidla. Když působíme na tyto body podobnosti, můžeme ovlivnit tok energií a tím i nemoc na skutečném místě. Tak vznikla akupunktura, manupresura, Su-Jok. Disharmonie toků energií se dá měřit i ovlivňovat také na meridiánech a čakrách. Je to moudrost stará 5000 let a používá se především ve východních zemích. Ovšem prapůvodní příčinu nemocí hledejme:

- v  genetických (karmických) vlivech

- v zakořeněných obavách v našem podvědomí, které vše řídí. 

Proto je nezbytné se zaměřit na řešení, jak se zbavit strachů.   Dávnější traumatické zážitky jedince se mnohdy projevují později. Kdo má zájem tyto potíže řešit, napište mi.

Níže jsem umístil cenné obrazy Byol meridiánů, které jsem vybarvil a získal studiem kurzů TČM a metody Su-Jok.  Ještě níže jsou obrázky užitečné pro léčbu podle článku vlevo: "Léčba na projekcích a meridiánech."

Byol meridian

Byol meridian

Ukázka byol meridiánů z mého programu K_Aka verze 8.2.  Do obrázku jsem zakomponoval i barvy energií  a orgánové hodiny. Vínové body jsou tonizační, modré přepouštěcí. Pohled je do vlastní dlaně. Tento obraz jsem barevně upravil, doplnil a převedl z původního zdroje manželů Bělousových. Ať Vám slouží jako barevná pomůcka při léčbě.
Pohled oknem

Pohled oknem

13 základních bodů

13 základních bodů

Viz´článek "13 základních energetických bodů"  v menu vlevo dole
Co kde hledat

Co kde hledat

Orientační obrázek pro začátečníky. Podrobněji najdete v knize "Základy terapie Su-Jok"
Orgány na dlani

Orgány na dlani

Použití semen pro léčbu

Použití semen pro léčbu

Léčba šilhavosti

Léčba šilhavosti

Domov.jpg
Pečlivá žena dokáže vytvořit krásný domov.
Číča.jpg
Kočky mají neuvěřitelně ohebnou páteř a překvapivou inteligenci. Jsou svérázné. Dopadnou z libovolné výšky vždy na všechny čtyři-mají neobyčejnou koordinaci pohybů a vynikající paměť. Já cítím někdy velikou radost, že jí máme doma.
  Vědci zjistili, že pokud žijete s kočkou, snižujete tak o více než třetinu riziko, že zemřete na srdeční či mozkovou příhodu. Kočka totiž pomáhá uvolnit se od stresu a tiší úzkost. V následku toho pak klesá krevní tlak a uklidňuje se puls. Studie sledovala 4 435 dospělých lidí ve věku od třiceti do pětasedmdesáti let, z nichž přibližně polovina měla doma kočku.
   Článek byl uveřejněn na internetu dne 26.3.2008
Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one