13 základních energetických bodů

LÉČENÍ NA ENERGETICKÝCH   (ZÁKLADNÍCH)  BODECH
 Tato technika je vhodná i pro laiky, pokud se budou držet obrázků v příloze a tohoto návodu.
Semínka nikdy neublíží, ale naopak mohou navrátit zdraví.
Na dlani / hřbetu rukou a chodidle/nártu  nohou (chodidlo v příloze neuvádím) máme zvláštní energetické- základní body (obrázek bodů najdete vpravo v Rubrice "Novinky" nebo v menu "Zdravotní recepty zdarma" v úvodu těchto stránek  pod textem). Pro přesné určení bodů použijte i pravítko a třetiny či poloviny vzdáleností si změřte a udělejte si tam tečky červeným fixem.
Tyto body, na rozdíl od bodů podobnosti orgánů a částí těla, dokáží vyvolat velmi silné harmonizující účinky na celý organismus. Proto je jejich uplatnění velmi užitečné při léčbě akutních virových onemocnění (chřipka, nachlazení a chronických nemocí, dále v období rekonvalescence po operacích, při vážných úrazech a u zesláblých pacientů, také pro posílení imunity v jarním a podzimním období, u přestárlých lidí, nemocných dětí starších 6ti let atd. Při těžkých onemocněních (rakovina-chemoterapie, klíšťová onemocnění, po doužívání antibiotik) ošetření těchto bodů (a tím i harmonizaci celého těla) provádíme i dvakrát denně. Na uvedených a vyobrazených 13ti  bodech  použijme minimoxy s podstavečky které si můžete objednat u  mně. Po prmoxování na ně nalepíme červená semínka fazolky azuki. Použijeme k tomu například lepící pásku omnifix z lékárny, která výborně drží. Stříhejte ji na pásky asi 1,5cm široké a 3cm dlouhé. Před lepením semínek může a nemusí předcházet moxování, které je spíše pro absloventy kurzů kteří se to v nich naučili. Muži lepí na levou ruku, ženy na pravou, pokud je to těžké onemocnění-například rakovina, lepí se na obě ruce současně 2x13bodů a semínka se musí měnit i třikrát za 24h. V ostatních případech postačí semínka lepit pouze na noc zhruba tři týdny. U  lidí bez příznaků nemoci  je vhodné je lepit preventívně 2x týdně.
Smyslem lepení je hramonizace energií v těle a to i jako prevence, když se ještě nemoc nemusí projevit a není odhalitelná přístroji.  
Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one