Nedávno jsem se přesvědčil, jak snadno a jednoduše si můžete pomoci při léčbě například obyčejné rýmy v systému Su-Jok. Pokud je rýma v počátku, jde jí úplně zastavit, pokud je několik dní, lze jí zkrátit.  Tato léčba nepomáhá při chřipce nebo alergické rýmě ale i tak jí můžete zkusit.

ŘEŠENÍ:  naproti konce nehtu (blíže k zápěstí) z vnitřní dlaňové strany obou palců rukou je taková spirálka-malé vyvýšené místečko. Přilepte zde na jeho vrcholek na každý pallec 1 zelené semíno  Munga (klíčkem dovnitř) a při chornické rýmě 3 až 4 zelená semínka munga do tvaru T. Mi včas takto léčená rýma ustoupí do hodiny. Pokud je to rýma chronická nebo je součástí projevu chřipky atd, pak přibližně po 7mi hodinách je nutno semena vyměnit za čerstvá a postup i vícekrát opakovat podle projevů. Zvláštní je, že při těžké rýmě po sundání semen rýma opět začne, pak vydržte lepit 2 a více dní.

Tyto body  odpovídají na projekci v systému Su_Jok umístění nosu. Tuto léčbu jsem opakoval na sobě i více lidech a zabrala.  Nemám jí spolehlivě vyzkoušenou při alergické rýmě, kde léčba asi bude pětibodová a delší. Tímto jednoduchým postupem si můžete pomoci při mnoha různých potížích a  pokud jsou v chronickém stadiu, ptožíe aůepoň zmírní.

 Je ale dobré se seznámit s knihou prof Parka, ve které jsou přímo obrázky, kde a jakou barvu semínek je třeba pro určitou nemoc nalepit. A ušetříte značné částky za různé léky. Závěrem platí to, co u všech nemocí-víra v uzdravení, důvěra i v tuto metodu. Není-li důvěra, nepomůže Vám nic. Semena je nutno vždy po 5ti až 9ti hodinách měnit za čerstvá a podle druhu nemoci se mění i 10x. Použitá semena dlouhodobě odkládejte do jedné nádoby a až se nahromadí- je třeba je spálit, aby později nekontaminovala přírodu degenerovanými rostlinami.

 

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one