Záněty průdušek, hrtanu, kašel

 

Jak na zánět průdušek

   Kdo poznal trápení s pálením průdušek,  chrapot, škrábání v krku a kašel ví-o čem mluvím. Je třeba si opět uvědomit, že primární příčinou je VŽDY psychika a podle zákonů 5ti energií též zanesená střeva. Viry a bakterie mohou škodit především v těle s oslabenou psychikou = slabá imunita. Proto VŽDY souběžně s níže popsanou léčbou posilujte především psyché EFT nebo AFT metodou a vyčistěte střeva.  Pokud se Vám tato nemoc často vrací, potřebujete získat neochvějnou sebedůvěru, že nemoc  TRVALE zvládnete. (rozhodně nestačí spoléhat na ATB = antibiotika)  Jinak se slabou sebedůvěrou se Vám nemoc v nějaké podobě časem opět vrátí. Nemusí to být ihned akutní projev, ale například exémy, trávicí potíže apod. A je třeba si uvědomit, že ATB neřeší primární příčinu nemocí, tou je vždy psychika.

  Níže uvedené rady  bývají lepší, než běžná antibiotika. Mohou se jim vyrovnat  jen antibiotika na míru ale  vždy s vedlejšími účinky. Oproti tomu se mi jeví žmoulání oeleje (viz níže) jako  skvělé řešení. Doporučuji také dobrého homeopata a dobrá   homeopatika, protože dají Vašemu imunitnímu systému informaci.

Než začnete tyto rady dělat je velmi důležité toto:

-       zajistěte spaření všech nádob, příborů a zubních kartáčků. Nezapomeňte desinfikovat vše, co berete do úst. Ideální desinfekci nekovových předmětů docílíte v mikrovlnce. Jinak i po přeléčení to začne znovu. Pokud máte MMS viz níže, můžete jej s výhodou použít i pro desinfekci nádob.

-       pokud je vás více nemocných v jedné rodině, léčte se souběžně.

 

Akutní-těžká forma

Pokud už máte zápal a těžký kašel, je léčba odlišná. Rozjetá nemoc je jako rozjetý vlak a v tom případě lze potíže jen tlumit ale trvá i týdny, něž si tělo poradí samo a to jen z akutního stavu. I tak se stává, že pak ještě pokašláváte  až 3 měsíce. Když máte těžký dráždivý kašel a při nádechu slyšíte „bublání“, uděláte cokoli, co Vám dá na chvíli oddechnout, protože ten kašel velmi vysiluje a nedá vám ani pořádně dýchat.

- v první řadě vždy souběžně používejte v pravidelných intervalech minimálně  3x  denně  AFT metodu (viz můj program "Harmnoizujte se.exe) na zklidnění psyché.

-  zkuste, jak snášíte jód a zda nejste na něj alergičtí. Pokud ne, stříkejte si JOX do krku. Protože to pomůže jen na 2-3 minutky, Během urputného kašle občas použijte jox který kombinujte s Ghí, viz níže. Střezte se dráždivých jídel - jako je mléko a výrobků z něj. Na noc je dobré brát kodein, jinak se patrně nevyspíte. Při této nemoci jsem dělal desítky pokusů a to je nejlepší, co jsem zatím -  vybádal. K tomu si na noc dávejte sádelní obklady.

Při akutní formě musíte mazat, mazat mazat.  Když použijete pouze léky a jste mladí s dobrou imunitou, tak časem zápal udoláte - ale zaženete jej pouze do kouta, kde bude číhat na další oslabení těla. A to tak dlouho,  dokud nezlepšíte také svou psychiku, což je jediný  způsob, jak se navždy zbavit této nemoci.   Píší mi lidé, kteří se toho zánětu nezbavili ani za řadu let! Proto je tak nezbytné dělat  souběžně AFT metodu, protože nikdo nic lepšího dodnes nevymyslel.

Pro mazání obklady je ideální psí sádlo. Indové používají Ghi. Rozpusťte máslo a seberte z něj pěnu. K němu přidejte půl kávové lžičky pražené kurkumy a zamíchejte.  Pak si kapátkem dopravte Ghi do obou nosních dírek a nechejte jej protéct až do krku. Pokud máte sádlo, rozetřete rovnoměrně silnější vrstvu na ubrousek. V jeho rozích přilepte vysoce lepivou náplast, stejně tak na igelit, kterým ubrousek zakryjete. Pak si oblečte tričko, na kterém nezáleží, když se promastí.

 

Doléčení - je velmi důležité! 

jakmile Vám odezní těžká forma, musíte pokračovat v léčení! Toto je nejčastější chyba - pacient nastoupí do práce a už nemá na vleklý zánět čas. Zánět se stane chronickým a téměř nevyléčitelným! Pacient se cítí dlouhodobě unavený, má zahleněný krk a po určité době  problém vrací s velkou silou. Proto pokračujte na noc se zábaly a přes den s AFT metodou až několik dalších týdnů.  Jakmile se dostatečně zotavíte, vyčistěte střeva!

 

Neakutní-lehčí forma

 

   Při  problémech horních cest dýchacích pomáhá žmoulání slunečnicového nebo běžného  oleje v ústech jako desinfekce. Je nutné, aby jste to dělali co nejčastěji a co nejdéle. Běžně i 20 minut na jednu dávku a to minimálně dvakrát denně. (pokud ovšem nemáte kašel) Problém je, že většinou nevydržíte to dělat dost často a dost dlouho.  Pokud vydržíte, většinou nastane do druhého dne úleva.  Pokud nevydržíte žmoulání dost často a dosti dlouho se současným posilováním psyché, můžete čekat recidivu. Nevýhodou oproti níže popsanému KS jsou pomalejší účinky, výhodou dlouhodobější.

Pokud nemocný kašle jen občas (není akutní forma) , neudržel by olej tak dlouho v ústech. Postupujte takto:

 -inhalujte inhalátorem koloidní stříbro po dobu 2 minut - viz níže. Po opakování inhalací v rozmezí dvou hodin se zpravidla kašel velmi zmírní. pak nasaďte žmoulání oleje, protože každá z metod má své výhody-viz níže.

 Důležité - po žmoulání je olej nutné pečlivě vyplivnout do WC, pak propláchnout ústa vlažnou vodou a nakonec desinfekcí- např. koloidním stříbrem nebo ústní vodou Listerine.

 

Trpíte-li často záněty průdušek, nechejte si napsat vynikající lék (i na prevence) Bronchovaxom. Já jsem měl před časem záněty průdušek 4 roky po sobě a to i několikrát do roka a pomohl až Bronchovaxom.

 

Rada č. 2 - jablečný ocet s medem

 nalijte do 2dcl sklenice čtvrtinu jablečného octa, dolijte jí   vlažnou vodou téměř do plna a ještě přidejte polévkovou lžíci medu a velmi dobře vše promíchejte. Tuto mírně protivnou směs neustále popíjejte po malých doušcích- 2dcl dopoledne a stejně 2dcl odpoledne. Takže vlastně za celý den 4dcl. V krátké době se dostaví úleva.

 

Rada č. 3 - koloidní stříbro velmi doporučuji - ale jen ve velmi čisté formě ze spolehlivého zdroje. (dále KS)

Varování- je mnoho domácích výrobců KS, kterým jde o kšeft a mnozí tak nehledí na jeho kvalitu. Výchozí suroviny - voda, nádoby, elektrody stříbra, doba výroby, velikost i konstanta proudu  pro jeho výrobu musí být stálé a dokonale čisté. Pro pravidelnou konzumaci úžasné čisté!

 

   KS  kapalina velmi pomáhá na záněty v krku  nebo níže v hrtanu, hnisající ranky atd.  a vyzkoušel jsem jí na sobě. Dovolím si tvrdit, že pokud máte kvalitní KS,  žádné spreje s ATB při vdechování nemůžou konkurovat účinkům KS. KS je prostě spolehlivé a bez vedlejších účinků. Pro inhalace KS v případě astmatiků bych se poradil, já osobně jsem do toho šel, ale zpočátku velmi opatrně.

Pokud je zánět umístěn níže, je nutné KS  inhalovat rozprášené inhalátorem.  Jak jsem si ověřil, pomáhá KS  při špatné imunitě jen dočasně. Ostatně jako cokoli jiného, včetně ATB, když je oslabená psychika a zaneřáděná střeva. Nevýhodou je  vysoká cena (asi 287.- za 300ml) nebo při domácí výrobě vyšší náklady na pořízení aparatury, totálně čisté destilované vody (nejlépe ProInjektive) a stříbra s minimální čistotou 99,4 procent.

 Koloidní stříbro je také podrobně popsáno na mnoha stránkách. Já osobně jsem jej neměl odvahu dlouhodobě užívat vnitřně, protože je to kov a to i přes to, že jsem si koupil tovární z Anglie. Na láhvi je modrá nálepka s nápisem  Ag100.  Vdechoval jsem jej  ultrazvukovým inhalátorem vždy po dobu 2 minut a výborné zlepšení se projeví často už do 30ti minut i na urputný zánět hrtanu včetně kašle, ale musíte takto inhalovat po dvě minuty každé 2 hodiny. Stačí jen dvě minuty! Je velmi účinné a chvála na KS je oprávněná. KS předčí vše, co jsem kdy poznal, včetně žmoulání oleje. Objektivněji: žmoulání oleje však má všestrannější a déletrvající účinky ale projeví se až za několik dní, u KS téměř ihned.

Pokud získáte vysoce kvalitní produkt s částicemi koloidu do 10ti nm, můžete jej užívat i vnitřně, kdy dokonale vyčistí nevhodné a bohužel i vhodné bakterie v těle. U nás v Česku je zakázáno jej užívat vnitřně, zatímco v okolních zemích se vnitřně užívá běžně.

 

Závěr:

   věřím, že KS nebo žmoulání oleje na záněty i na jiné vážné nemoci  je  dočasně vynikající (nikoli však vše řešící, to řeší pouze práce na své psychice a vyčistění střev) a rozhodně předčí dnešní moderní léky horních cest ortodoxní medicíny, protože antibiotika zabírají stále méně a mají mnoho vedlejších účinků. Věřím, že čisté KS nemá  žádné  vedlejší účinky  při užívání v řádu mililitrů, což pro inhalace stačí.  Je nutné  si ale zakoupit kvalitní produkt.

Při vnitřní konzumaci KS jako u antibiotik hubí i užitečné bakterie ve střevech ale mnohem méně. Podle zákonitostí pěti energií je jisté, že problémy s krkem jsou především problémy psychiky a TLUSTÉHO STŘEVA. Vyčištěte střeva a po jejich vyčištění ShankPrakShalanou   použijte probiotika pro obnovení mikroflory.

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one