Myšlenka a čin

   Než něco učiníme, nejprve si to představujeme. A to i při všedních věcech, jako je třeba úklid pokoje, cesta do koupelny atd. Představa v nás někdy proběhne velice rychle, jen ve zlomku vteřiny-ani si jí neuvědomíme. Neustále si něco představujeme, bohužel často negatívní věci, které točíme v hlavě stále dokola.

  Strach, obavy… Zkuste přejít po 20cm široké, a 10m dlouhé  kladině, kterou položíte půl metru nad zem. Myslím, že to nikomu zdravému nebude dělat problém. Pak tuto kladinu umístíme mezi dva paneláky do dvacátého patra - kolik lidí po ní bez zajištění a obav přejde? Mnoho jich nebude. Ale kladina je stále stejně široká, změnila se jen výška  A NAŠE PŘEDSTAVA. Přesto jsou lidé, kteří po této vysoké kladině přejdou bez problémů ještě na ni budou poskakovat na jedné noze i  ve velké výšce.

   Už mi rozumíte, co chci říci…. stejné je to i  při  činech-například jak se ucházet o dobře placené zaměstnání, vystudovat školu atd. Proto je tak propastný rozdíl při úspěchu mezi lidmi. U pesimistů přežívá názor, že úspěch = korupce, zlodějna, protekce. To nemusí být ale pravda. Hodně úspěšných lidí se nebálo zadlužit-měli JASNOU VIZI A CÍL.
   Lidé hledají odpovědi na důležité životní otázky  kolem sebe- ale mnozí netuší- že na všechny otázky už známe odpovědi MY SAMI. Stačí se jen několik minut týdně prodýchat, uvolnit a relaxovat.

 

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one