Odkyselení těla

Kyselost těla má zásadní vliv na naši imunitu a tím i schopnost těla se vypořádat s nemocemi.  To podrobně popisuje  ve své knize Kurt Tepperwein - Pryč s kyselostí. V této knize jsou popsány postupy, jak se zbavit kyselosti těla.

Postupoval jsem podle rad této knihy. Na začátku si kupte PH metr, já jsem si koupil typ AD100 za cenu do 1200.- Každé ráno načurejte do 2dcl sklenice s výškou sloupce cca 3cm  a ponořte do něj tento přístroj. Měl jsem možnost na táboře měřit moč více lidem, takže na více vzorcích porovnávat výsledky. Zapřisáhlí vegetariáni měli kyselost moči od PH 5,7 do PH 6,5. Ostatní lidé od 5,1 do 6ti. Dlouhodobě zdraví lidé měli PH okolo 6ti, nemocní okolo 5,3. To byl důkaz, že autor knihy má pravdu.

Už podle své moči předběžně poznáte, zda pijete dostatek čisté vody a zda jste uvnitř zdraví nezávisle na tom, co Vám tvrdí doktoři.  Pokud Vám ranní moč opakovaně po několik dní zapáchá, zdraví nejste a je nutné začít s očistou střev a rozhodně pít více čisté (neslazené) vody. A pokud máte moč s PH opakovaně více dní okolo 5.3, je to jen potvrzení tohoto stavu. Jak Píše Tepperwein, doktoři moč kolem PH 5,5 považují za dobrou. To je ale špatně! Ještě větší problém  máte, když najdete v uležené moči za několik hodin bílé částice-vypadají jako bílkovina.

Z tohoto vyplývá, že v prvních dnech je dobré nechat moč ležet v nádobě od rána do večera a až večer jí vylijte. Tím si rychle ujasníte svůj stav i bez PH metru, neže jej koupíte.

 Příčin může být celá řada, kromě špatné činnnsti levin i jiných orgánů například i bakterie atd. Ale hlavní prapříčinou je nedostatečné pití čisté vody, znečištné tlusté střevo a nevhodná strava.

Další postup:

- kupte si v Brněnské lékárně 'U Svaté Anny" 5tisložkovu odkyselovací směs. Je to stejná směs, jakou popisuje v té knize Tepperwein. V běžné Lékárně směs prostě neseženete, protože Vám sdělí, že pro tak malé množství se jim nevyplatí ingerience objednávat. Sehnal jsem ji tedy až v Brně.

-každý den 1 x denně ráno po jídle si namíchejte půl kávové lžičky do vlažné vody. 

Ihned jak vstanete než cokoli sníte či vypijete si měřte PH. Po 3 dnech se Vám PH upraví, ale to ještě není to pravé PH! Poznáte to tak, že když braní směsi vysadíte, PH Vám opět spadne. Až po braní této směsi několik měsíců a koupelích podle knihy se Vám PH dlouhodobě upraví. Po prvním týdnu však snižte dávky jen na čtvrt lžičky denně. Nic se nemá přehánět.

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one