Vnitřní uvolnění pro správné rozhodnutí

Mám pro Vás dost důležitou techniku, protože věřím, že v jednoduchosti je síla. Když nejste zdravotně OK, budete zahlcováni radami lékaře, časopisů, knih atd, jak na různé potíže. U mně zahlcení informacemi paradoxně způsobuje to, že nevydržím pak pravidelně dělat více technik pro zdraví. Je jednodušší se držet jedné-max dvou. Zde je ta jednoduchá technika: - nejlépe ráno a nebo kdykoli ve volné chvíli si sedněte či lehněte do lůžka či křesla, prostě kde je to možné. Když jste v práci, tak to křeslo, židle. Pokud to jde-tak mít nohy o něco výš a jen mírně pokrčené-aby mohla volně proudit energie. Ale rozhodně to nedělejte po hádce či rozrušení. Proto je nejlepší hned ráno, po probuzení.

- při nádechu tahejte jakousi představu energie pohody od nohou po vrchol hlavy, při výdechu netahejte nic. Jde o to, abyste v představě postupně viděla světlá pokud možno prosluněná místa. Jinými slovy dýcháním si mentálně čistíte od nohou po vrchol hlavy tmavá místa a nahrazujete světlejší a světlejší barvou až do zlatova. Vlastně proléváte sluncem celou délku těla. Až budete cítit, že sluníčka máte víc v nohou, trupu, štítné, v hlavě, tak tam přidejte radost, úsměv-všude, kdy to půjde. Prožijte si, jak máte rády své buňky, své orgány a ony mají rády Vás. Když něco nepůjde-nemyslete na to, vléváte tam negace a pokračujte, jakoby šlo.

-dělejte to často a ráda-těšte se na tu techniku. Od této chvíle máte přeci dost času na své tělo a radostné rozlévání sluníčka a pohody. Pokud setrváte  dlouhodobě, máš vyhráno. Pak zkoušejte i variace například v přírodě ve stoje pozdrav slunci atd. Hezké, úsměvné dny.

 

Chci poradit zdarma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one